ENERGETINIS VISO KŪNO MASAŽAS 120 MIN

Mūsų masažo meistras per daugelį metų praktikos apjungė Ajurvedos masažo technikas ir sudarė unikalią viso kūno masažo procedūrą, skirtą aktyvinti vidines žmogaus energijas, ypatingai giliai atpalaiduoti centrinę nervų sistemą. Masažas teigiamai veikia limfą, kraujotaką, giliuosius audinius. Masažo metu aktyvuojasi kūno energijos tėkmė, ją nukreipiant į visus organus ir ląsteles, kuriuos reikia atstatyti ar harmonizuoti.

70€

ATPALAIDUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS 120 MIN

Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems užsimiršti ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos, atsipalaiduoti po dienos darbų. Šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, pašalina nuovargį.

70€

GILIŲJŲ AUDINIŲ MASAŽAS 60 MIN

Masažas yra ypač naudingas žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems nuolatinę nervinę įtampą, varginamiems stuburo pažeidimų.
Gilus raumenų masažas padeda pašalinti raumenų įtampą, susidariusią dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos ar nervinės įtampos. Taip pat puikiai veikiama sąnarių sistema: pagerėja sąnarių kraujotaka, atliekami pasyvūs judesiai, tempimo pratimai, kurie veikia ne tik sąnarius, bet ir raiščius, sausgysles bei raumenis. Po masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik kūnui, bet ir sielos palaimai.

55€

TERAPINIS ATPALAIDUOJANTIS MEDAUS MASAŽAS 120MIN

Natūralūs vitaminai, esantys meduje, daug aktyviau veikia organizmą negu sintetiniai, nes juos organizmas geriau pasisavina. Masažo metu pagerinama kraujo cirkuliacija giliuosiuose odos audiniuose bei raumeninėse skaidulose, todėl pagerėja taip pat ir vidaus organų bei jų audinių veikla. Medus, atiduodamas biologiškai aktyvias medžiagas, tuo pačiu absorbuoja nuo odos paviršiaus toksinus, greitai pašalindamas juos iš organizmo. Toks masažas atliekamas siekiant pagerinti limfos nutekėjimą ir odos savaiminio išsivalymo funkciją. Po medaus masažo oda pasidaro švelni, elastinga, nelieka poodinių jos sukietėjimų, gerėja bendra organizmo savijauta.

80€

MASAŽAS SU KARŠTAIS AKMENIMIS 75 MIN

Masažas karštais akmenimis mena gilios senovės laikus, tačiau ypač populiarus yra šiomis dienomis. Tai atsipalaidavimo laikas, kurio metu ant kūno specialiomis technikomis dėliojami iki tam tikros temperatūros įkaitinti vulkaninės kilmės akmenys. Tai puiki procedūra tiems, kurie nuolat jaučia įtampą ir stresą, nori atsipalaiduoti, kuriems šąla galūnės, vargina nugaros ir sąnarių skausmai ar tiesiog mėgsta švelnų masažą.

55€

NĖŠČIŲJŲ MASAŽAS 75 MIN

Tai labai švelnus ir subtilus masažas padėti būsimajai mamai, o taip pat ir vaikeliui, jaustis geriau. Kaip ir įprastinis masažas, jis sumažina skausmus, nemalonius pojūčius kūne, nuima įtampą, veikia atpalaiduojančiai ir raminančiai. Tiesiog jis atliekamas šiek tiek kitaip, nes nėštumo metu tinka ne visos įprastinio masažo metu naudojamos technikos.

55€

REFLEKSOLOGINIS PĖDŲ MASAŽAS 60 MIN

Refleksologija – tai tam tikrų taškų, esančių mūsų pėdose, stimuliavimas bei masažavimas specialiomis medinėmis lazdelėmis ar pirštais. Sakoma, kad pėdos – tai mūsų organizmo veidrodis, atspindintis kiekvieno organo veiklą bei jos sutrikimus, todėl manoma, kad pėdų masažas teigiamai veikia įvairias organizmo sritis bei mažina tam tikrus negalavimus. Refleksologinio pėdų masažo metu stipriais ir tiksliais paspaudimais masažuojant pėdose esančius refleksologinius taškus, suskirstytus pagal energijos tėkmės zonas mūsų organizme, ne tik atpalaiduojamos ir atgaivinamos pavargusios kojos, bet ir pagerinama kraujotaka, sumažinama įtampa bei stresas, nuraminami įvairūs skausmai. Reguliariai atliekamas jis padeda išlaikyti pėdų lankstumą bei gerą savijautą!

45€