Žmogaus fizinė sveikata lygiai taip pat priklauso nuo dvasinės būsenos, kiek ir dvasinė būklė nuo fizinės sveikatos. Unikali metodika apima harmonizavimą tarp fizinio kūno ir žmogaus dvasinės būsenos.

Specialistas metodais, išdirbtais per ilgametę praktiką, siūlo terapinius užsiėmimus, kurie padeda pasiekti savo vidinę harmoniją išreiškiant tai aplinkai ir kuriant savo asmeninę gerovę.

MEDITACIJOS KURSAS 90 min.- 120 min.

Meditacijos praktikos skirtos visiems, norintiems nuraminti savo protą ir pasiekti sielos gelmes. Meditacijos metu išmoksite sugrąžinti savo kūną į natūralią homeostazės (atsipalaidavimo) būseną – tuo metu organizmo hormonai ir neurochemikalai optimaliai susibalansuoja, o ląstelės pradeda gyti, bei regeneruotis. Nesvarbu kiek esate pažengę meditacijos praktikose – tie, kurie niekada nebandė meditacjų, su mūsų specialisto pagalba išmoks meditacijos ir gaus tolimesnius patarimus dėl individualaus praktikavimo, pažengusiems specialistas padės toliau ugdyti jau turimas praktikas.

 30€ – 60€

KVĖPAVIMO TECHNIKOS 60 min.- 90 min.

Specialistai kvėpavimą vadina neregimu maistu, be kurio žmogus negali išgyventi nė 5 minučių. Kvėpavimas reguliuoja visus mūsų organizmo procesus, taip pat energijos pusiausvyrą. Teigiama, kad tankiai ir paviršutiniškai kvėpuodami greitai išeikvojame gyvybinės energijos limitą, o giliai ir lėtai kvėpuodami galime ją „sutaupyti“ ir pailginti jaunystę.
Įvairios technikos siūlo skirtingus pratimus, pavyzdžiui, galima kvėpuoti lėtai arba labai greitai, įkvėpti kuo daugiau arba mažiau oro.
Norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, pratimus būtina atlikti reguliariai.

Specialistas pagal asmeninius poreikius ir tikslus parinks ir apmokys labiausiai tinkamos kvėpavimo technikos.

30€ – 60€

MIEGO TERAPIJOS

Miego sutrikimai ir nemiga yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus gyvenimo kokybę mažinanti problema. Šios problemos sprendimui žmonės dažnai pasitelkia vaistus, tačiau nemiga gali būti gydoma ir natūraliomis priemonėmis, pasitelkiant skirtingas terapijas, meditaciją ir kvėpavimo technikas. Dažnas net nepagalvoja kiek miego kokybei svarbi tinkama miego higiena, rutina, gebėjimas valdyti stresą bei susidoroti su neigiamomis mintimis, kurios užplūsta prieš miegą ar nubudus naktį.

Pokalbio metu specialistas išsiaškins sutrikimų pobūdį ir pasiūlys individualų terapijos planą.

30€ – 60€