HOMEOPATO KONSULTACIJA 60 – 90 min

Homeopatija – tai gydymo sistema, kuri apima visuminį požiūrį į žmogaus organizmą. Homeopatijos veikimas pagrįstas tapatumo principu. Homeopatija aktyvina organizmo apsaugines reakcijas, stiprina tuos mechanizmus, kurių reikia norint pasveikti. Taip gydant veikiama ligos priežastis, o ne pasekmė. Homeopatiniai vaistai neturi šalutinio poveikio, tinka vartoti su kitais vaistais ir visais atvejais atitinka vieną iš pagrindinių medicinos principų – nepakenkti.
Pradėjęs vartoti homeopatinius vaistus, ligonis pradžioje gali pajusti nemalonių ligos paūmėjimo simptomų.

70€

BIOLOGINIS DEKODAVIMAS 90 min

Naujos psichologijos atšakos – biologinio dekodavimo – pradininkas bei puoselėtojas prancūzas Ch.Fleche. Biodekodavimo instituto įkūrėjas turi nemažai sekėjų Europoje, Rusijoje, Pietų Amerikoje.

Biodekodavimo praktika grindžiama įsitikinimu, kad visas ligas sukelia paslėptas emocinis konfliktas. Šios terapijos idėja yra ta, kad jei emocinė problema, sukelianti simptomus, yra aptinkama ir gydoma, liga bus išgydoma be cheminių medžiagų.
Biologinis dekodavimas padeda išsiaiškinti įvairių psichosomatinių skausmų, ligos atsiradimo priežastį ar ligos gydymo eigą.

40€