PINDA SWEDA KARŠTŲ RYŠULĖLIŲ PROCEDŪRA 60 min

Procedūros metu naudojami  maltų karštų žolelių ir virtų ryžių ryšulėliai. Procedūros pradžioje pamirkomos kojos,  naudojant specialius aliejus atliekamas galvos bei sprando masažas. Visas kūnas padengiamas gydomuoju ajurvediniu vaistažolių aliejumi,  atliekama karštų kompresų procedūra, skirta visam kūnui arba probleminėms jo vietoms.
Šiluma ir vaistažolės skatina prakaitavimą, suaktyvina kraujotaką ir limfos tekėjimą, pagreitina organizmo detoksikacijos procesus. Šios terapijos metu gerai sušildomi ir pamaitinami audiniai, atgaivinamas visas kūnas, atkuriamas energijos tekėjimas ir raumenų judrumas, įveikiama įtampa.

50€

MARMOS TAŠKŲ MASAŽAS 90 min

Marmos – tai energetiniai centrai, išsidėstę žmogaus kūno eteriniame energoinformacinio lauko lygmenyje, per kuriuos organus patenka gyvybinė energija.
Kiekviena marma – kai kurios jų sutampa su vadinamosiomis čakromis ar biologiškais aktyviais taškais – turi savo zonas kūno paviršiuje, kurie susiję su penkiais elementais – oru, žeme, vandeniu, ugnimi, eteriu.
Marmos procedūros metu Marmos taškų vietos yra lengvai stimuliuojamos, atidaromi energijos blokai.
Šio masažo metu atpalaiduojami raumenys, nuslūgsta įtampa, veikiama visa limfos bei kraujotakos sistema.
Masažas veiksmingas norint atstatyti ir palaikyti organizmo energetinį gyvybingumą, vidinę pusiausvyrą, fizinę bei psichinę sveikatą. Tai puiki terapija ligų prevencijai.

60€

NASYA KARMA 60 min

Nasya Karma – ajurvedinis gleivių valymas iš nosiaryklės, sinusų ir kvėpavimo takų. Nosis yra vartai į smegenis. Tai, ką įkvepiame ir lašiname į nosį, pasiekia smegenų ir visų juslių centrus. Nasya procedūra yra viena iš sudėtinių ajurvedinio organizmo valymo – Pančakarmos – dalių. Ji svarbi ne tik sergant, bet ir profilaktiškai.
Nasya Karma atliekama esant šiems sutrikimamas:
– susilpnėjusi atmintis, „klampus“ mąstymas;
– gerklės skausmas, tonzilitas, sinusitas, kosulys, peršalimas;
– prikimimas, balso praradimas (ypač aktualu dainuojantiems bei daug kalbantiems);
– mikčiojimas, balso užkimimas ir jo alteracija;
– akių ligos – katarakta;
– burnos ertmės ligos, blogas burnos kvapas;
– lėtinis rinitas, adenoidai;
– migrena ar kitoks galvos skausmas;
– ausų ligos ir jų skausmas;
– depresija.

 45€

ABHYANGA MASAŽAS 60 min

Abhyanga  Senovės Indijos šventraščiuose  vadinama jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu. Išvertus iš sanskrito kalbos, abjanga – tai “aliejaus įtrinimas”. Visas kūnas padengiamas šiltu ajurvediniu aliejumi.
Šio masažo metu:
– toksinai suminkštinami ir šalinami iš organizmo;
– vyksta giluminis organizmo apsivalymas;
– išjudinama limfa, valomi tūkstančiais skaičiuojami energiniai kanalai;
– gerėja kraujotaka, dėl to gerėja ir apsivaliusių audinių mityba reikalingomis maisto medžiagomis, deguonimi;
– atsipalaiduoja kūno raumenų ir giluminių organų spazmai, dėl to mažėja ar išnyksta įvairūs skausmai;
– protas gauna progą atsipalaiduoti nuo nuolatinio skubėjimo, streso, pasiekiama kūno ir psichikos darna;
– mažėja baimė, nerimas, sumaištis bei nuovargis;
– gerėja poilsis ir atmintis.

55€

UDWARTANA (VALOMOJI VISO KŪNO PROCEDŪRA SU ŠILTAIS VAISTAŽOLIŲ MILTELIAIS) 60 min

Masažinė terapija apima viso kūno valymą. Jos metu naudojami specialūs pašildyti žoliniai milteliai. Ajurvedos miltelių masažas taip pat žinomas kaip ajurvedinis kūno šveitiklis. Atliekant šią procedūrą vaistažolių pasta tepama ant viso kūno. Džiūvantis žolelių mišinys lėtais rotaciniais judesiais trinamas ant viso kūno, nukreipiant juos į širdį, kad pasišalintų limfoje susikaupę toksinai. Po masažo visas kūnas ištepamas maitinančiu aliejumi. Žmonės, turintys Kapha Dosha, paprastai naudojasi šia terapija. Šią procedūrą rekomenduojame besiskundžiantiesiems skausmingais, sustingusiais sąnariais, sergantiesiems reumatiniu artritu, jaučiantiesiems raumenų silpnumą, esant antsvoriui, celiulito pažeistai odai. Masažo metu puikiai pašalinamos negyvos odos ląstelės ir gerinama bendra odos būklė.

 50€