GRUPINIAI MINDFULNESS UŽSIĖMIMAI (iki 5 asm.)
INDIVIDUALŪS MINDFULNESS UŽSIĖMIMAI 45MIN – 120 MIN

Kviečiame registruotis ir dalyvauti grupiniuose  ar  Individualiuose Mindfulness užsiėmimuose, kurie skirti tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Dėmesingumo praktikos lavina sąmoningumą, didina emocinį atsparumą, stiprina fizinę bei psichinę sveikatą, turi įtakos senėjimo proceso lėtinimui bei ilgaamžiškumui.

30€ – 45€

GEŠTALTO TERAPIJA (poroms ir individualiai) 60 MIN

Didindamas žmogaus sąmoningumą, jo pastabumą, geštalto terapeutas padeda jam pažinti save, suprasti, kas vyksta jo gyvenime, ir, svarbiausia, – įsisąmoninti, kaip pats klientas prie to prisideda. Pažindamas save, savo aplinką ir santykius su ja, savo patenkintus ir nepatenkintus poreikius, savo elgseną, mintis, emocijas ir jausmus, bei suvokdamas savo vaidmenį tame, žmogus tarsi praregi. Tai tampa nauju jo sveikimo pagrindu, naujo gyvenimo atspirties tašku. Geštalto terapiją galima taikyti individualiai, poroms, arba tėvams ir vaikams.

45€ – 55€

BIODEKODAVIMAS 60 MIN

Biodekodavimo terapija vyksta individualiai, pagal kiekvieno kliento turimą problemą ir lūkesčius. Terapijos metu, galima ištirti, kaip mintys ir emocijos iš praeities ir dabarties daro įtaką bendrai žmogaus organizmo būklei nustatyti tikrąsias ligų priežastis ir parinkti gydymą, išsiaiškinti sveikatos sutrikimus.

45€ – 55€

Po procedūrų neskubėkite išeiti – pasivaišinkite puodeliu arbatos.