KŪNO LINIJŲ FORMAVIMAS LPG APARATU

Prancūzų inžinieriaus Louis Paul Guitay (LPG) sukurtu aparatu atliekamos procedūros efektyvios poodinių riebalų sankaupoms mažinti, bet kurios stadijos celiulitui gydyti. Procedūra yra visiškai saugi, todėl ją galima atlikti ir nėščiosioms. Lipomasažo riebalų šalinimo technologija – tai du kontroliuojami elektra judantys voleliai, įtvirtinti specialioje ertmėje. Riebalų šalinimo masažo metu judantys voleliai suformuoja stimuliacinę bangą, kuri suima ir paleidžia odą. Tokia LPG aparato mechaninė stimuliacija sukelia biologinį kūno atsaką, t.y. riebalų išlaisvinimą, kolageno ir elastino gamybą. Lipomasažas tai maloni poodinių riebalų šalinimo (liposakcija) alternatyva.

ENDERMOLOGINIS VISO KŪNO LPG MASAŽAS 
Perkant visą gydymo kursą, 1 procedūra nemokamai (1 procedūros kaina 60€)
12 procedūrų kursas – 1 procedūros kaina – 50€
9 procedūrų kursas – 1 procedūros kaina –  52€
6 procedūrų kursas – 1 procedūros kaina –  55€

LIPOMASAŽAS (šlaunų, pilvo arba rankų apimčių mažinimas) 

Perkant visą gydymo kursą, 1 procedūra nemokamai (1 procedūros kaina – 30€)
10 procedūrų kursas – 1 procedūros kaina – 25€
6 procedūrų kursas – 1 procedūros kaina – 27€

ANTICELIULITINIS KOJŲ MASAŽAS

Perkant visą gydymo kursą, 1 procedūra nemokamai (1 procedūros kaina 50€)
12 procedūrų kursas – 1 procedūros kaina – 44€
9 procedūrų kursas – 1 procedūros kaina 46€
6 procedūrų  kursas – 1 procedūros kaina 48€

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS, ATLIEKAMAS RANKOMIS 60 MIN – 90 MIN

Limfos sistemos sutrikimai sukelia tokius nepatogumus kaip venų varikozė, celiulitas, galūnių tirpimas, svorio padidėjimas. Nieko nedarant sutrikimai įsisenėja ir atstatyti limfinę sistemą tampa vis sudėtingiau. Limfordrenažinis masažas suaktyvina kraujotaką, padeda greičiau organizmui pašalinti susikaupusius toksinus, mažinti svorį, greičiau regeneruojasi oda, pagerėja emocinė būsena, atsiranda daugiau energijos, sumažėja patinimų.

Limfodrenažinis masažas rankomis atliekamas lėtais judesiais, išilgai masažuojama limfos tekėjimo kryptimi. Tokiu būdu suaktyvinama limfos cirkuliacija organizme. Atliekant masažą rankomis masažo specialistas užčiuops vietas, kurios yra užsikišusios ir kuriose yra susidarę mazgeliai. Todėl rankomis atliekamas masažas padeda greičiau atrasti ir išmasažuoti problemines vietas.

50€ – 70€

ANTICELIULITINIS  MEDAUS MASAŽAS 60 MIN

Anticeliulitinis medaus masažas- tai ypač efektyvus masažas, taikomas probleminių kūno sričių – šlaunų, sėdmenų ir pilvo – netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti.

Natūralus medus skatina toksinų bei šlakų pasišalinimą iš organizmo, stiprina imunitetą. Po medaus masažo oda pasidaro stangri, lygi, elastinga, sumažėja kūno apimtys.

50 €

ANTICELIULITINIS MASAŽAS, ATLIEKAMAS RANKOMIS 

Specialistas, atlikdamas masažą rankomis, iš karto pastebi problemines vietas ir atsižvelgdamas į jų būklę koreguoja masažo eigą.

Procedūros metu aktyvinama kraujotaka, šalinamas toksinų perteklius, o audiniai aprūpinami šviežiu deguonimi ir reikalingomis maisto medžiagomis. Intensyvūs masažuojamieji veiksmai padeda aktyvinti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją organizme.

60 min – 50 €

ĮVYNIOJIMAI KŪNO LINIJŲ FORMAVIMUI 60 MIN

Procedūrai naudojamas natūralus negyvosios jūros purvas, kuriame – daugiau nei 35 skirtingos mineralų rūšys, būtinos odos sveikatai ir priežiūrai.

Procedūros metu pagerinama kraujo cirkuliacija, oda atsinaujina  – išvalomos purvo dalelės,  pašalinami toksinai

50€

INDIVIDUALIOS MANKŠTOS KŪNO LINIJŲ FORMAVIMUI IR SVORIO KOREKCIJAI 60 MIN

Atsižvelgdamas į norimus rezultatus treneris parinks efektyvius pratimus, sudarys sporto planą namuose arba DOMUS GYM salėje, išmokys pratimus atlikti tiksliai ir efektyviai.

25€ – 50 €