KINEZITERAPEUTO KONSULTACIJA  50 min

Kineziterapeutas konsultacijos metu įvertina bendrą asmens būklę ir paskiria tikslinę gydomąją pratimų programą esamai būklei pagerinti, taip pat pataria, kokios kitos terapinės ar gydymo procedūros yra reikalingos.
Kineziterapija apima normalios fizinės būklės grąžinimą ir palaikymą, taip pat tai yra viena efektyviausių priemonių, padedančių pacientams atsitiesti po patirtų traumų ar ligų.

KINEZITERAPIJA taikoma:
– sergant kvėpavimo, širdies kraujagyslių sistemos (ŠKS) ligomis;
– po ginekologinių ir urologinių operacijų;
– traumatologinė ir ortopedinė kineziterapija;
– sergant neurologinėmis ligomis;
– turint laikysenos problemų;
– esant raumenų disbalansui;
– prieš būsimą operaciją ir pooperaciniame laikotarpyje;
– įvairių traumų ar ligų profilaktikai.

50€

KINEZIOTEIPAVIMAS

Moksliškai pagrįsta kineziologinio teipavimo metodika (atkeliavusi iš Japonijos), reabilitacijoje plačiai taikoma pagalbiniam gydymui. Kai raumuo ištinęs, uždegimo fazėje, tarpas tarp raumenų ir odos yra suspaudžiamas ir sudaroma kompresija pažeistai vietai. Taip suaktyvinama limfodrenažinė sistema, kurios dėka mažėja tinimas. Taip pat stimuliuojama kraujotakos sistema, kuri mažina uždegimą, skausmą ir gerina gijimo procesus.

15€

Kineziologinis teipas naudojamas:
– fizinei korekcijai;
– raumens Fascijos reguliavimui;
– raiščių ir sausgyslių sutvirtinimui;
– raumenų įsitempimo reguliavimui;
– limfinės ir kraujotakos sistemoms gerinti;
– uždegimų gydymui.

Klinikinių atvejų gydymas, taikant kineziologinį teipavimo metodą:
– achilo sausgyslės tendinitas;
– čiurnos raiščių patempimas;
– alkūnės, kelio ar peties sąnario bursitas;
– riešo tunelio sindromas;
– cervikalinis spondilitas;
– epikondilitas;
– užšalusio peties sindromas;
– ir kitiems raumeninės struktūros sutrikimams.

REDCORD TERAPINĖ SISTEMA 60 min.

Pacientas testuojamas, atliekant laipsniškai sunkėjančius pratimus uždaroje kinetinėje grandinėje. Krūvis didinamas iki ribos, kai pacientas negali atlikti pratimo taisyklingai, ar jaučia skausmą. Pažeidimas, raumens silpnumas diagnozuojamas, jei pacientas negali atlikti pratimo su palyginti mažu krūviu ar, atliekant pratimą, stebima dešinės ir kairės kūno pusės raumenų jėgos asimetrija. Po to lokalizacija tikslinama atliekant pratimus atviroje kinetinėje grandinėje. Naudojant Redcord sistemą galima diagnozuoti stuburo slankstelių paslankumą, nestabilumą, sąnarių mobilumą.

50€

„Redcord“ įrangos privalumai
Teigiami rezultatai gaunami jau po 4—6 treniruočių.
REDCORD pranoksta terapiją vandenyje ir yra ypatinga, tuo, kad aktyvūs ir pasyvūs judesiai gali būti atliekami horizontalioje arba vertikalioje padėtyje be jokių trikdžių, panaudojant ,,laisvų rankų“ principą, kai tam tikra kūno dalis pakabinama ant virvių, pašalinant gravitacinės jėgos poveikį.
Su REDCORD greitai pastebimas rezultatas, kai reikia sugrąžinti sumažėjusią judesių amplitudę, atkurti raumenų jėgą, lavinti koordinaciją.
Aktyvūs ir pasyvūs judesiai gali būti atliekami horizontalioje, nuožulnioje, vertikalioje plokštumose.
Atliekant pratimus atviroje ir uždaroje kinetinėje grandinėje, laipsniškai didinant krūvį, galima įvertinti mioskeletinės sistemos funcinę būklę: diagnozuoti raumenų grupių „silpnąsiąs vietas“, galinčias tapti dažnai pasitaikančio miofascijinio skausmo priežastimi, tiriant stuburą galima diagnozuoti slankstelių paslankumą, nestabilumą, o tiriant sąnarius jų mobilumą.