Domus Gym – jauki namų tipo sporto salė, kurioje rasite visą būtiniausią įrangą puikiai formai ir savijautai palaikyti. Salėje turime horizontalų dviratį kardio treniruotei ir ištvermei didinti, multifunkcinius TRX diržus, kuriuos naudojant treniruojamas visas kūnas, balansines pusiausvyros platformas, kamuolius, skirtingo pasipriešinimo gumas, svarmenis, grifą su keičiamais svoriais.
Pažadame Jums privatumą ir ramybę, nes salėje vienu metu gali sportuoti nuo 1 iki 3 asmenų.

Ateikite ryte, vakare ar per pietus. Vienas ar su draugu – mūsų salytės rami aplinka padės susikoncentruoti sportui, o mažas žmonių kiekis užtikrins saugią aplinką. Po kiekvieno sportininko vėdiname salę, dezinfekuojame sporto priemones.

Mitybos specialistas sudarys maitinimosi planą ir pateiks individualias mitybos rekomendacijas, sporto treneris, atsižvelgdamas į Jūsų poreikius parengs sporto programą, apmokys taisyklingai atlikti kiekvieną pratimą ir stebės Jūsų rezultatus, o Jums liks ateiti į mūsų jaukią salę ir padirbėti dėl savęs 3-4 kartus per savaitę, o jei netyčia pamirštumėte, mūsų administratorė būtinai Jums primins   Meskite sau iššūkį, o mes Jums padėsime jį įgyvendinti !

Mankštos atliekamos mažose grupelėse(2-3 asmenys) arba individualiai skiriant dėmesį pratimų atlikimo kokybei, parenkant judesius, kurie stiprina silpnas kaklo, pečių juostos, pilvo bei nugaros sritis. Norintiems sveikai judėti bei taisyklingai mankštintis kineziterapijos užsiėmimai vyksta mankštos salėje du kartus per savaitę.

Po procedūrų neskubėkite išeiti – pasivaišinkite puodeliu arbatos.