Ar jūs žinote, kas yra dekodavimas, kaip jis veikia, kas vyksta jo metu ir po jo? Galėjau tik spėlioti, kad tai yra kažkas panašaus į emocijų paleidimą, kurio metodas apjungia tiek tradicinę, tiek alternatyviąją mediciną. Taigi, išbandžiau...
O buvo taip stipru! Tai, kas įvyko, galiu apibūdinti, kaip patį giliausią susitikimą su pačia savimi, prisilietimą prie sielos žaizdų patirtų vaikystėje ir jaunystėje, ir jų švelnų gydymą, teisingas savęs ir aplinkos santykio suvokimas. Galiu pasakyti- tai naujo gyvenimo impulso įgyjimas!
Tie procesai neužsibaigė, uždarius kabineto duris. Jie tęsiasi iki dabar...
Po seanso tapau nauju žmogumi su žinojimu, ką turiu daryti, kaip būti ir kur link eiti.
Ačiū DAIVAI JAKUBONIENEI už profesionalų vedimą pačiu švelniausiu būdu.
Kuo nuoširdžiausios rekomendacijos patirti tai kiekvienam iš mūsų, kurie jaučia ne tik vaikystės ar jaunystės traumų šešėlius, bet ir dabartinio “uždaryto” gyvenimo negatyvius fragmentus. ILONA R.

ILONA R.

Esu jaunas specialistas dirbantis statybos srityje, kartais tas mano jaunatviškas entuziazmas "pakiša koją" ir gerai nepagalvojus persistengiu su sunkiais daiktais. Kol nesusidūriau su gydytoju GIJA AMKOLADZE, dirbančiu DOMUS CURANS manualinės terapijos specialistu, į galvą lindo mintys jog su nugaros skausmais teks susigyventi, bet tai neatsitiko, nes gydytojas prikėlė mane naujam pilnaverčiui gyvenimui. UŽ TAI JAM ESU LABAI DĖKINGAS.

ALBINAS PUIDOKAS 28m.

Vaidos atliekamas Kobido masažas buvo vienas geriausių, kurį kada turėjau. Žaviuosi specialistais, kurie ne tik išmano savo darbą, bet ir yra nuoširdžiai atsidavę ir jį atlieka su meile ir kruopštumu. Klientas tai visad jaučia. Tad tikrai labai rekomenduoju, atsipalaidavimas ir lengvumo jausmas po šio masažo garantuoti. Ačiū!

Simona S.

Dar ne taip seniai turėjau svajonę apkeliauti aplink pasaulį su dviračiais.
Deja, patirtos kelio ir klubo traumos, po to sekusios operacijos privertė šią svajonę atidėti. Ilgai ieškojau specialistų, kurie tikėtų, jog vėl galiu vaikščioti ir padėtų to pasiekti.
Laimei klinikoje Domus Curans teikiamas kompleksinis gydymas, kineziterapija, masažai bei konsultacijos leido vėl atsistoti ant kojų, džiaugtis gyvenimu be skausmo ir pradėti svajoti!
Esu dėkinga visiems čia dirbantiems specialistams už atidumą ir rūpestį. Kasdien jaučiuosi sveikesnė ir laimingesnė!

Valentina Peluritienė

Mes labai esame dėkingi daktarui Gijai Amkoladzei už sūnaus gydymą. Sūnus labai pasikeitė, pasidarė judresnis ir labai gerai jaučiasi. Personalas superinis maloniai pasitinka.

Kamilia Kisiel-Ivanova ir Damian Kisiel 7m.